Mira Ofis Beytepe

KONSEPT

Beytepe’de Hemen Teslim Ofisler...

Ankara'nın hızla gelişen aksı Beytepe'de yer alan Mira Ofis Beytepe; kule ofis, bahçe ofis, teras ofis ve cadde mağazalarla çeşitlendirilmiş bir iş ve yaşam kompleksidir. Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde birçok konut ve ofis projesinin hemen yanı başında yer alan Mira Ofis Beytepe; avantajlı lokasyonu, modern mimarisi, her ihtiyaca uygun ofis tipleriyle son kullanıcı ve yatırımcılara konforlu bir iş yaşamı sunuyor.

Gökhan Aksoy Mimarlık

Gökhan Aksoy tarafından projelendirilen Mira Ofis Beytepe, henüz yapım aşamasında tasarımı ve modern mimarisi ile Ankara’nın, özellikle de Beytepe’nin simgeleşen binalarının arasına girmiştir. Mimar, lokasyon avantajını projeye tam olarak yansıtmış ve uzak açılarda dahil olmak üzere, her yönden kuleyi farklı keyifler alınarak seyredilecek bir sanat eseri gibi tasarlamıştır. Bahçe ve teras ofislerle de tamamlanan yaşanılırlık hissi, projenin bütününü canlandırmıştır.

The Okra Interiors

İç mimari tasarım, projelendirme, uygulama ve danışmanlık alanlarında Mira Ofis Beytepe’nin yaşayan yüzü, The Okra Interiors tarafından yorumlanmıştır. Fonksiyonellik, strüktürel ve estetik değerlerle harmanlanmış, mekanlara anlam katarak, şık ve kaliteli iş ve yaşam alanları oluşturulmuştur.